02

 היער הקסום (גילאי 3-7)
תוכן הפעילות זהה אך אופן הגשתו שונה מאוד בין הגילאים
זוהי פעילות קסומה בה הילדים נכנסים ליער קסום בו כל אחד הופך לאיזו דמות שהוא רוצה ומקבל כוחות קסם. לכן זאת פעילות שיכולה להיות של אבירים ונסיכות/ פיות וקוסמים/ חדי קרן/ דינוזאורים או כל העולה בדמיונו של הילד או דמויות שאהובות עליו.

 

אני שומעת מהרבה הורים שהם דואגים שאני מפעילה בת ושבמסיבה של בנות הבנים לא ישתתפו וכשהם לא משתתפים הם כמובן מוצאים לעצמם תעסוקה אנרגטית אחרת.
אצלי הבנים מקבלים תפקידים אנרגטיים ופיזיים אשר מגבשים אותם עם הבנות. תלבושות ואביזרים שהם אוהבים והמון מקום להביע את עצמם ואת עולמם ה-“בני” וליהנות בו.
ביער הפעילות מצחיקה, מגניבה וסוחפת וגם לבבית וחמה.

Princess
ילד יום ההולדת מקבל תלבושת מקסימה של אביר מקטיפה אדומה וכסף וגלימה עם חרב ומגן מעץ- משהו מקצועי שיעזור לו להיכנס לדמות. ילדים מאוד אוהבים תחפושות.

ילדת יום ההולדת מתחפשת בשלל חצאיות טול מושקעות ואביזרים נלווים ומקסימים ומיותר לכתוב פה כמה אנחנו הבנות אוהבות את זה.

הם לוקחים אחריהם ברכבת משוגעת ומצחיקה את כל הילדים אל היער, הרכבת עוברת התרסקויות ומשימות מצחיקות בדרך וביער, הבנים והבנות נכנסים לתפקידים ויוצאים למשימות מגבשות בין האבירים והנסיכות.

הילדים מעלים מופע קסמים בניצוחה או ניצוחו של נסיכת יום ההולדת או אביר יום ההולדת.
הכול מלווה בתפאורה, פסקול, משחקים, קסמים, תלבושות ואביזרים לכל האבירים והנסיכות. ניתן להוסיף תאורת אולטרה סגול המקפיצה את היער הקסום הזה למקום מהמם! בשילוב אביזרים זוהרים ואיפור זוהר של הילדים.

בחלק השני הם ייהנו מתאטרון בובות מהמם, מסיבת ריקודים בה כל הילדים קופצים רוקדים ואז יהיה טקס העוגה המרגש אותו אני לא מגלה כדי שגם לאמא, אבא, סבא וסבתא יהי כייף.
לסיום אאפר כל ילד לפי דמות אותה יבחר וילדכם יחלק פרסים לכל הילדים.
זוהי הפעלה בה אני משתמשת כדי לגבש קבוצה של ילדים שאינם מכירים באירועים שונים משום שהיא מאוד משחררת, פותחת ומגבשת.

בלחיצת כפתור ניתן להדפיס הזמנה מאוירת ומיוחדת לאירוע.


לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות ימי הולדת.