01

ההפעלה הזאת מיועדת לילדים שאוהבים הצגות ולהציג.
מטרת יום ההולדת היא הרי לתת לילדכם חום ותשומת לב מחבריו ומשפחתו והכי כייף בשבילו להפגין את כישוריו בדברים שהוא אוהב לעשות.

אם הילד או הילדה שלכם אוהבים במה ולהציג, אל תחששו מכך שהם יתרגשו ואולי יתביישו
במעמד יום ההולדת שכולם מסביבם, זאת העבודה שלי! כל אחד מתרגש ביום הולדת שלו שכולם באים בשבילו, גם מבוגרים. עבודתה של מפעילה מקצועית היא להעניק לילדכם תחושת ביטחון ונוחות.

נחזור להפעלה- הילדים מציגים ומשתתפים בהצגה של הקוסם מארץ עוץ ובה מוסר ההשכל החשוב כי אנו מסוגלים להגשים את המשאלות שלנו ולעזור לחברים שקשה להם כי הקוסם מארץ עוץ הוא בעצם ילד שהתחזה לקוסם ובעצם הדרך המשותפת של החברים הם הצליחו להתגבר על פחדים ומכשולים.

הילדים הם השחקנים בהצגה וילדכם, ילד או ילדת יום ההולדת בתפקיד הראשי ומוציא את כל הילדים למסע משימות וקסמים מגבש בדרך שביל האבנים הצהובות עד לעיר הברקת. בדרך, הקוסם הגדול מארץ עוץ מלווה אותם בפס קול מהפנט.

Rona3ההצגה מלווה בתפאורה, תלבושות, שירי המחזמר בעברית, קסמים ופרסים.
בחלק השני ייהנו מתיאטרון בובות מרתק ומסיבת ריקודים בה כל הילדים קופצים ורוקדים.
טקס עוגה מרגש אותו אני לא מגלה כי אני רוצה שגם לאמא, אבא, סבא וסבתא יהיה כייף.
לסיום אאפר כל ילד עפ”י דמות אותה יבחר וילדכם יחלק את הפרסים לכולם.

זוהי הפעלה מומלצת מאוד שממנה נהנים גם ההורים שצופים בילדיהם מופיעים ומשחקים תפקידים מגניבים ואומרים טקסטים מאוד מצחיקים.

לכל הפעלה ניתן להוסיף עוזרת הפעלה מקסימה ומדהימה שתעזור לך, אמא, כדי שתוכלי ליהנות עם ילדך, אורחייך ולמען הנחת והנוחות שלך- מפיקת המסיבה. שימי לב לקטגוריית הפתעות שניתן להוסיף ובצוות מסיבונת לליאת, עוזרת ההפעלה ומעצבת התלבושות הקסומות לילדות, גם בהזמנה אישית !

בלחיצת כפתור ניתן להדפיס הזמנה מאוירת ומיוחדת לאירוע.

לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות ימי הולדת.

לחצו כאן לצפייה בגלריית הקוסם מארץ עוץ.