06

פעילות לגדולים: גלאי 8-13

כל דבר שעושים ל”גדולים” חייב להיות מגניב ולכן אני על תקן מנחה ולא מפעילה ולבושה בבגדים רגילים. תפאורה של מועדון ניו-יורקי, מוסיקת להיטים עכשווית וניתן להוסיף גם תאורת אולטרה סגול וסטיקלייטים צבעוניים (במקום שניתן להחשיך) להשלמת האווירה.

אני פותחת בסטנד אפ היכרות איתם (לשבירת הקרח)- עוברת בניהם עם מיקרופון ו”מתחזה” למראיינת מהרדיו ובכך בעצם אני מבקשת שיספרו לי קצת על עצמם תוך שאלות מנחות מצחיקות שלי ומאפשרת להם לשלוח ד”שים לחברים שלהם בקייטנה.

הפעילות נפתחת בתחרות ליצן נולד- ילדים מתנדבים בעלי שמחת חיים, הומור שאוהבים להופיע, אני מחפשת אותם אל מול הקהל לליצנים ובובות ענק ולצלילי שירי מצב רוח הם בתחרות הליצן המגניב והמצחיק ביותר אשר יבחר ע”י הקהל כפותח חגיגות הקיץ ויזכה להיות שופט בהמשך. כל המשתתפים זוכים בפרסים.

DiscoBall

משחקי צחוק וחברה– מתנדבים אמיצים וקלילים למשחק בו אני מביאה את הילדים לומר ולעשות דברים שמצחיקים את כולם. כמובן בצורה מכובדת וכייפית למשתתפים ולצופים. כל המשתתפים זוכים בפרסים והמנצח יזכה להיות שופט. (זה המשחק הטוב והמצחיק ביותר וכולם רוצים להשתתף בו, מאוד מגבש ויוצר אווירה שמחה).

משחק הכירות עם החברים – במשחק הזה משתתפים כולם ומתבקשים להתחלק לשתי קבוצות עפ”י שאלות וקטגוריות שונות הנוגעות לחייהם. המשחק מועבר באווירה מצחיקה ובעלת ערך אישי וחברתי גדול.
נולד לרקוד- כמו שעשיתי במסיבת הפתיחה של התוכנית “לילה בכיף”. כאן הילדים הזוכים- בתפקיד השופטים.
זה הקטע השמח והאנרגטי ביותר-

שירים מתחלפים לפי סגנונות מוזיקה וריקוד שונים ועל הילדים לזהות את הסגנון ולרקוד לפיו וכמובן הרקדנים הבולטים שיבחרו ע”י השופטים יזכו בפרסים. בסגנונות מסוימים הריקוד בזוגות ובחלק הריקוד הינו משותף לכולם כקבוצה וזה השיא של הכיף. בין הסגנונות: טראנס, קאנטרי, יווני, סלסה, אינדיאני, ברזילאי, היפ הופ, מזרחית, ריקוד הציפורים בסגנון טראנס… והכול בהנחייתי כאשר אני “גוררת” אותם לרוח שטות J
לסיום, סגנון חופשי- מוסיקת דאנס עכשווית ועל הילדים לרקוד לפי דמויות מצחיקות שאני מדגימה והרעיון- ליצור חווית “אקסייט”, גיבוש, צחוק ושחרור.

לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות מסיבת גדולים.

סרטון מסיבת כיתה לילדים גדולים (נדרשת ססמה מרונה)