מסיבת ערפדים באולטרה סגול

 

מתאימה לגילאי 5-9, תוכן הפעילות זהה אך אופן הגשתו שונה מאוד בין הקטנים לגדולים. לקטנים כמובן עושים את זה לא מפחיד בכלל ולגדולים מפחיד ונועז.

יש הפעלות שמגיעות לעולם בדרך מיוחדת וזאת אחת מהן! 

מעיין הילדה המיוחדת והמדהימה בת ה-6 היא האחראית לפעילות הזאת. זה רעיון שלה ואני ואמא שלה- מיכל, רק הוצאנו לפועל. את מעיין הכרתי בבריתה שלה- כן! כן! אני עשיתי את הפעילות לילדים בבריתה שלה 🙂 ואת הפעילות הראשונה שלהם בכיתה א’, החשובה לגיבוש ומרגשת עבור כולם, עשינו במסיבת ערפדים, אולטרה מטורפת בה כולם הגיעו מחופשים ועפנו שם כמו עטלפים 🙂 זאת הייתה סגירת מעגל מרגשת עבורנו.

וכעת הרשו לנו להציג לכם את המסיבה החדשה והמטריפה-

בהשראת הסרטים המצחיקים: משפחה בהחלפה ומפלצות של מלון… הילדים הופכים לערפדים ונלחמים בדרקולה באומץ רב, אשר הטיל חושך על המסיבה ויוצאים למשימות בחושך על מנת להחזיר את המאורות אחד אחד- כוכבים, ברק, ירח, שמש ולבסוף גם את אור. לסיום חוגגים במסיבת ערפדים זוהרת ומגניבה בחושך בסגנונות מתחלפים של רק רוצים לרקוד וכל הלהיטים המלווים בשירת הילדים במיקרופונים. זאת המסיבה המגניבה ביותר.

הפעילות מלווה בתפאורה זוהרת, תחפושות ואביזרים זוהרים לכל הילדים. בפעילות זאת הילדים מוזמנים להגיע בלבוש שחור וזה ממש כייף להם להתארגן ליום הולדת במיוחד ואף להתחפש.