04

עולם הדמיון, האגדה והקסם בו חיים הקטנים האלה מדהים.

ומאפשר לי בהפעלה בדמיון מודרך לקחת אותם אל יער קסום בו הם יכולים להיות כל מה שהם רוצים.
את ההפעלה הזאת אני לא מגבילה רק לפיות וקוסמים. ביער הקסום יש מקום לכל מה שילדכם אוהב/ת. דרקונים ודינוזאורים, כדורים מכל הסוגים, ממתקים, סמי הכבאי, בוב הבנאי, רקדניות בלרינה, הכול הולך!

Rona2הם יגיעו יחד על היער הקסום דרך הרכבת המשוגעת והמצחיקה שעוברת בדרך התרסקויות והצחקות. מלך או מלכת יום ההולדת כמובן מובילים את כל הילדים אחריהם ומחליפים דמויות ותחפושות שעוזרות להם להיכנס לדמות ומעניקות להם ביטחון לשחק ולהופיע. ביער הם יעברו משימות חברתיות וקסומות בתוך הדמויות שיבחרו וימיסו להוריהם את הלב- אני מבטיחה! הם יצילו, יצחיקו ויתנו אהבה אחד לשני ואפילו יעשו מופע קסמים בניצוחו או ניצוחה של ילדכם. הכול מלווה בתפאורה מקסימה, מוזיקה ואפשרות להוסיף תלבושות ותאורת אולטרה סגול מהממת שהופכת את היער אף ליותר קסום ומדהים.
בחלק השני יהיה להם תיאטרון בובת מהפנט, מסיבת ריקודים בה כל הילדים קופצים רוקדים, טקס עוגה מרגש אותו אני לא מגלה כדי שגם לאמא, אבא, סבא וסבתא יהיה כייף. ולסיום איפור מהממם לכל הילדים.
כל ילד יתאפר ויקבל שני פרסים מילדכם.

לכל הפעלה ניתן להוסיף עוזרת הפעלה מקסימה ומדהימה שתעזור לך אמא כדי שתוכלי ליהנות עם ילדך, אורחייך ולמען הנחת והנוחות שלך- מפיקת המסיבה.

שימי לב לקטגוריית הפתעות שניתן להוסיף ובצוות מסיבונת לליאת, עוזרת ההפעלה ומעצבת התלבושות הקסומות לילדות, גם בהזמנה אישית!

בלחיצת כפתור ניתן להדפיס הזמנה מאוירת ומיוחדת לאירוע.

לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות ימי הולדת.