מולאן (גילאי 5-9)

את פעילות מולאן קיבלתי במתנה מילדה מיוחדת ומדהימה ושמה מיקה. 

מיקה בת 6 ואוהבת את הסרט מולאן, מזדהה עם הדמות והמסר בו בנות יכולות להיות גיבורות, לעזור, להציל ולהילחם. יש להן כוח והן אמיצות. ובכלל- כל אחד צריך להיות חופשי לעשות מה שהוא רוצה. אני כמובן מאוד התרגשתי וביחד עם קרן, אמא של מיקה קפצנו בהתלהבות על המשימה של לבנות למיקה יום הולדת על פי בקשתה וחלומה. הוזמנה תלבושת במיוחד, עוצבה והודפסה תפאורה מהממת, הורכב פסקול ותוכן והבונוס… קרן הדיילת הביאה קישוטים אותנטיים לאווירה הישר מסין. יחד בנינו יום הולדת מדהימה של העצמה אישית ונשית המתאימה ביותר לגל העכשווי המרים כעת את הילדה/ האישה.

זאת פעילות שמתאימה מאוד לבנים ובנות יחדיו דווקא בגלל העובדה שהיא מאחדת אותם ומבטלת הפרדות על רק מגדרי: מה בנים עושים/ מה בנות עושות ופשוט עושים הכל יחד. זוהי הפעלה אנרגטית, מגבשת ומרגשת בה אנו חופשיים להיות ולעשות מה שאנחנו רוצים ועוברים “גיבושון” של ילדים אמיצים שמאמינים בכוחות שלהם 🙂

הפעילות משלבת קבלת פנים יפה של הילדים, ברכות, שירים, ריקודים, טקס עוגה, בובת ענק, הפתעות וניתן לשדרג אותה בתאורת אולטרה סגול להעצמת חווית הדמיון בשילוב אביזרים זוהרים. ילד או ילדת יום ההולדת תמיד במרכז האהבה, השמחה וההתלהבות של הילדים.