מסיבת כיתה לגדולים

הגדולים עוברים מהפעלה למסיבת כיתה. הם בגיל ביניים שאומר שהם לא ילדים והם רוצים מסיבה חברתית, בוגרת וכייפית בה הבנים והבנות משתתפים יחד אבל עדיין מתביישים לעשות זאת בעצמם ועל כן DJ אינו מספיק וצריך מנחה שתחבר אותם ותדע לגרום לכולם להשתתף וליהנות.

DiscoBall

הדבר החשוב ביותר- זה חייב להיות מגניב!

מה שהכי מפחיד ילדים בגיל הזה, שהמסיבה שלהם לא תהיה מגניבה ומוצלחת ויצחקו עליהם. ובצדק! פה אין מקום לטעויות.

מסיבת כיתה מוצלחת חייבת לקבל את אישור הילדים ולא רק את אישור המבוגרים ולכן במקרה הזה, אחרי שאני מסיימת לשוחח עם ההורים אני מדברת עם ילד/ ילדת יום ההולדת ותופרת להם מסיבה מגניבה שהם יאשרו.

מסיבות כיתה מתחילות לרוב בגיל 10. במקרים נדירים זה מתחיל בגיל 8 וזה המידה שהכיתה בוגרת באופן מיוחד וכולם כבר עברו מהפעלות למסיבות כיתה.
ההבדל בין גיל 10 ל- 13 הוא גדול ולכן מבנה המסיבה משתנה.

תוכן המסיבה:
קבלת פנים מצחיקה עם מוזיקה עכשווית שהם אוהבים. תחרות ברכות מצחיקות לבעל המסיבה והיכרות מצחיקה שלי עם ילדי הכיתה.

חלק ראשון– משחקי חברה, משתנה בין הגילאים. כל הילדים והילדות המצחיקים בכיתה נכנסים לבובות ענק ותחפושות ליצנים ומשתתפים בתחרות ליצן נולד ועליהם לעשות מברק מזמר לבעל המסיבה. משחקי כיתה בהם אני נותנת משימות הורסות מצחוק ומבוססות על ההווי הכיתתי. היכרות אישית מגניבה של ילדי הכיתה דרך משחק בו הכיתה מתחלקת לשני צדדים במגוון נושאים שמעניינים אותם וכל פעם קבוצה אחרת זוכה.

אצל הגדולים יותר ועפ”י התאמה בשיחה אישית עם בעל המסיבה משחקי חברה של גדולים כגון נשיקה סטירה וכ’ו.

הפסקת אוכל וחלק שני– מסיבת ריקודים אתגרית ומגבשת בה כל שיר מתחלף סגנון ריקוד אותו עליהם לזהות ולרקוד בהתאם. זה מצחיק, מלהיב ותחרותי כי הילדים זזים בין תפקידי שופטים למתמודדים.
מסיבה זאת מגיעה עם תפאורה ענקית של מועדון ניו-יורקי ומערכת הגברה עם מיקרופונים ומוזיקה עכשווית לאורך כל המסיבה ואפשרות להוסיף תאורת אולטרה סגול וסטיקלייטים זוהרים להשלמת האווירה של דיסקוטק.

טקס עוגה מרגש כמובן ואיפור לסיום, בנים, בדרך כלל מבקשים איפור של קבוצת ספורט שהם אוהדים או דמויות טלוויזיוניות אהובות והבנות, לרוב איפור יופי.

כל ילד יוצא עם איפור ושני פרסים.

מלך יום ההולדת תמיד, מוביל והכול סביבו והוא הכוכב !

כל ילד בשיחת הטלפון המקדימה יכול לבקש ממני להכניס למסיבה איזה תכנים שהוא רוצה.

סרטון מסיבת כיתה לילדים גדולים (נדרשת ססמה מרונה)