מפעילה ליום הולדת – רונה אביב

המפעילה היא האחראית להצלחת האירוע ולכן חשוב שתהיה מקצועית ומנוסה. בצוות רונה מסיבונת וחברים כל המפעילים בעלי ניסיון עשיר והכשרה מקצועית בעבודה עם ילדים.

מפעילי הצוות מניעים במקצועיות את הגל הגדול של כל הילדים תוך מתן יחס אישי לכל ילד. העבודה האמיתית של המפעילה נעשית מתחת לפני השטח. איתור הילדים שזקוקים לעזרתה והרגעים בהם כל אחד זקוק להתייחסות רגישה מצידה. אם זה בכדי לעזור לו או להבחין בדבר המצחיק או המיוחד שאמר או עשה באותו הרגע, כי בסופו של דבר- הילדים הם אלה שמספקים את רגעי הקסם בפעילות ואת הרגעים האלה המפעילה המיומנת תופסת ומדגישה.

מפעילה ליום הולדת מגיעה לפני הזמן ליצור קשר אישי ופתוח עם ילד או ילדת יום ההולדת. יחד הם מתארגנים ליום הולדת, מתחברים, מכירים, משתחררים. המפעילה מאפרת, מלבישה, מקשטת כיסא יום הולדת, נותנת את הפרסים לילד/ת היום הולדת ומסבירה כי זה היום המיוחד שלהם ושהיום יהיה רק  מה שכייף להם כי זה הכי חשוב. את התחושה הזאת מעניקה מפעילת יום ההולדת לילד/ת היום הולדת לאורך כל המסיבה כך שהם מרגישים משוחררים ומוגנים להיות במרכז וליהנות מהמאורע המרגש.

את הפעילות אנו מתאימים יחד לכל ליל או ילדה עפ”י גיל, התאמה אישית לאופי, העדפות ותחומי עניין, סוג אירוע ואורחים. התקשרי ונתאים לכם יחד הפעלה מתוך המגוון (פה יהיה קישור של דף הבית בו מופיעות ההפעלות)