הצגות לגני ילדים, הפעלות לגני ילדים, סדנאות לגני ילדים.

לגנים וחינוך מיוחד – לכל השנה, קייטנות, צהרונים, חגים, מסיבות גיבוש וסיום. לגננת ולוועד.

קראו, ראו סרטונים מצורפים, התרשמו… אך הכי טוב- התקשרו אלי ואספר לכם על האפשרויות ויחד נבחר את המתאימה ביותר עבורכם 🙂 רונה 0506536662

חברה איכותית בעלת ניסיון של 10 שנים וצוות מקצועי הטוב ביותר.

עבודה עם מוסדות חינוך, חינוך מיוחד, משרדים ממשלתיים, עסקים ופרטיים.

כל פעילות שלנו בעלת תוכן מעשיר, מעצים ומגבש. מושקע מאוד לשם חוויה מלאה וסוחפת עבור הילדים. אנו מגיעים כדי להוציא מכל ילד ומהקבוצה את המיטב ועושים זאת עם המון כייף, צחוק, חום ואהבה. לכל פעילות תוכן בעל מוסר השכל וחומר נלווה לגננת להטמיע באותו היום.

הצגות לגני ילדים

הקוסם מארץ עוץהצגה אינטראקטיבית עם הילדים

בשיתוף הורים מומלץ גם ליום המשפחה וכפעילות עולים לכיתה א’

מה שמיוחד בהצגה הזאת שהיא בשיתוף הילדים- הם השחקנים והדמויות בסיפור.

הילדים לומדים כיצד להיות שחקנים ולהציג, עמידה על במה, דיבור במה, ביטחון בהבעה,  ביטחון עצמי, הופעה מול קהל, שפת גוף, קומדיה והומור, דרמה, ריגוש ומתח.

את ההצגה הילדים עושים ביחד עם השחקנית ופלייבק הקוסם מארץ עוץ שמלווה אותנו לכל אורכה. כמו כן ההצגה מלווה בתפאורה, תחפושות, אביזרים, ופס קול שירי המחזמר, לשם חווית דמיון שלמה לילדים.

כל הילדים הינם דמויות בהצגה והקוסם מדבר איתם ומוציא אותם למסע שביל האבנים הצהובות בו הם עוברים משימות- לב , מוח , חברות , אומץ , קסמים … כל משימה מגיעה ללמד אותנו על היכולות השונות שלנו, אמונה בהם ועזרה לחברים בדרך. וגם לומדים דרך הסיפור והדמויות- אמונה עצמית, עזרה לחברים, מסוגלות, הגעה ליעד ומטרה, ערכים: דורותי- חברות, אריה- אומץ ונחישות, דחליל- חשיבה, איש הפח- לב ורגשות.

הילדים מגיעים יחד לקוסם – לטקס הגשמת משאלות: בטקס הילדים לומדים את ההבדל בין בקשה למשאלה. לבקש שאימא ואבא יקנו לי משהו זאת בקשה ומשאלה זה לבקש להצליח לעשות משהו שטרם הצלחתי אבל אני רוצה, כמו- לשחות, לרכב על אופנים, לעשות קסמים, להצליח משהו בחוג וכו’

בתום הטקס המרגש הילדים לומדים כי הקוסם שדיבר איתם הוא בעצם ילד שהתחזה לקוסם ואת כל המשימות הם עשו בעצמם ובכלל לא נעזרו בו וכך מגיעים למוסר השכל של ההצגה שהכוח להגשמת משאלות הוא שלנו ואנו מבקשים מעצמנו ויכולים לעזור ולהיעזר בחברים בדרך.

זוהי חוויה מיוחדת לילדים והצגה מרגשת אף למבוגרים הצופים בהופעת הילדים ובעלת ערך מוסף ומוסר השכל מהי משאלה וממי מבקשים אותה וכי עליהם להאמין בכוחות שלהם ולעזור לחברים . את הנושא הנלמד ניתן להטמיע במהלך אותו היום ע”י חוברת משלימה המתקבלת מאתנו ובה- תרגילי משחק, ,במה והופעה.

משחקי חברות בזוגות ובקבוצות (דורותי)

עבודת יצירה מהלב (איש הפח)

משחקי חשיבה (דחליל)

משימות אומץ (אריה)

וקסמים (כדי להאמין שאנחנו יכולים הכול ולהתאמן בהופעה מול קהל)

הפעלות לגני ילדים ובתי ספר:

מגוון פעילויות תוכן מלוות בתפאורה, פסקול, אביזרים, תחפושות וכו’

הפעלות מושקעות למען חוויה מלאה של הילדים, למידה ומוסר השכל, העצמה של הילדים, שחרור, גיבוש והמון שמחה ולבביות.

כל פעילות מגיעה עם נושא העשרתי ומעצים ותוכנית להטמעתו במהלך היום.

 

 

 

 

 

 

פעילות קבלת עולים לכיתה א – בית ספר ערמונים רמת גן

פעילות אגדות קסומות ודמיון מודרך-

מפתח דמיון וגילוי מגוון הדמיות שיש בכל אחד מאתנו ואפילו כוחות קסם מיוחדים. מתאים גם למסיבות גיבוש וסיום. וליום המשפחה. נעשית בהתאמה מיוחדת לפורים.

פיית היער לוקחת את כל הילדים אל יער קסום – כל ילד שמגיע ליער יכול להפוך למה שהוא רוצה: פייה, קוסם, גיבור, נסיכה, חיה, יכול לעוף ועוד. הילדים לומדים כיצד לאפשר לקסם הזה לקרות, זוהי פעילות משחררת ומפעילת דמיון ומשחק בה אנו מתחברים לעצמנו ומשתנים לכל מיני דמויות וצורות. הילדים ממשיכים להשתמש בכוחות הקסם שגילו בעצמם ולומדים לעשות מופע קסמים בעצמם. בביקורם ביער הם גם פוגשים את דמויות היער במופע תיאטרון בובת בעל מוסר השכל מעצים לגבי כוחות ואמונה עצמית.

ניתן להשלים פעילות זאת ע”י העמקת חוויית הדמיון בעבודת ציור, יצירה, משחק עם בובת תיאטרון וכו.

פעילות גיבורי האור באולטרה- “מעט מן האור מגרש הרבה מן החושך”.

הילדים גיבורי האור יוצאים להילחם במכשף החושך על מנת להשיב את המאורות לעולם. הם יוצאים למשימות יחיד להשבת מאור הכוכבים ומקבלים צמידים זוהרים, משימות זוגות של בנים ובנות בנפרד ומקבלים גלימות ברק וחצאיות ירח זוהרות, מאחדים כוחות במשימה להשבת השמש ולבסוף משימת האור הפנימי- משימת אהבה וכך מנצחים. לאורך הפעילות הם בדיאלוג עם מכשף החושך המלווה בפלייבק ופסקול מהמם. הפעילות בליווי תפאורה זוהרת, תאורת אולטרה סגול, תלבושות, אביזרים ואיפור זוהר. זוהי חגיגה עוצמתית ומרהיבה בה אנו לומדים על כוח האור שלנו לגרש את החושך.

את הנושא ניתן להמשיך להטמיע ולהרחיב במהלך היום: כוחות האור המצויים בכל אחד מאתנו. נושא מאורות, משמעות הצבעים ואור פנימי נעשית בהתאמה מיוחדת לחנוכה לתמונות פעילות חנוכה לחצו כאן

לחצו כאן לתמונות פעילות אולטרה סגול

המוסף של רונה – סדנאות העצמה והעשרה:

סדנת תנועה מבוססת על הספר- “אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים”

הסדנה מבוססת על פסיכותרפיה גופנית המלמדת כל ילד לנוע במרחב הגופני שלו, לעבור בין מצבים רגשיים ומכשולים. מחברת את הילד לעצמו ומעניקה לו תחושת כוח ומסוגלות.

סדנת אומנות מבוססת על הספר- “ציפור הנפש”

הסדנה מבוססת על תרפיה באומנות ומזמינה את הילד להכיר את עולם הרגש הפרטי שלו. נכנסים לספר בשילוב כלי אומנות שונים. כל ילד יכיר את ציפור הנפש שלו ובכך ישיג את היכולת החשובה להקשיב פנימה.

סדנת חברות מבוססת על הספר- ” אני זה אני ואני מיוחד”

הסדנה מבוססת על פסיכודרמה ובה הילד יציג דמויות אליהן הוא התחבר ודרך ההצגה יכיר את כוחותיו וייחודו שלו. בהתנסות מגבשת זאת נכיר את המיוחד בכל אחד ונלמד לממש את כוחנו האישי.

סדנה אקטואלית משתנה

בכל תקופה עולה צורך לגעת בנושא משפחתי, חברתי, ביטחוני, רגשי, בטיחותי וכו’. זוהי סדנה פעילה המשלבת חווית לימוד דרך משחק, מוסיקה, תחפושות, אביזרים ואף חוברות עבודה להטמעת הנושא.

בין לקוחותינו המרוצים והממליצים

משרד התרבות, גנים ובתי ספר לחינוך הרגיל והמיוחד, עיריות, סינמה סיטי, עסקים- היי טק (אמדוקס, נייס), שלמה סיקסט, חברות הפקה- ברדוגו אירועים, משטרתת ישראל, קייטנות- נווה נופש, בתי כנסת וקהילות, מושבים וקיבוצים ואלפי משפחות פרטיות וילדי יומולדת מאושרים 🙂